Teslimat sürücüsü olun ve para kazanın

Teslimata başlamak için formu doldurun

Seni unuttum

Nerede ve nasıl teslim edeceksiniz?

Sık sorulan sorular

  • Siparişleri teslim etmeye başlamak için yetişkin bir kullanıcı (18+) olmanız, ayrıca geçerli bir çalışma izninizin ve akıllı telefonunuzun (iOS veya Android) olması gerekir.

    Aracınıza bağlı olarak zorunlu izinler ve sigorta poliçeleri açısından ek gereklilikler söz konusu olabilir. Siparişlerinizi araba, scooter, bisiklet veya yürüyerek teslim edebilirsiniz.

  • Kayıt formunu doldurmanız ve belgeleri yüklemeniz en fazla 30 dakikanızı alacaktır.

    Kayıt sonrasında personelimiz güvenlik amacıyla verilen bilgileri doğrulayacaktır. Doğrulama başarıyla tamamlanırsa tek yapmanız gereken gerekli envanteri almak ve Glovo Courier uygulamasını indirmek.

  • Glovo'ya kaydolurken banka hesap bilgilerinizi sağlarsınız. Tamamlanan teslimatlarınızın parası bu hesaba aktarılacaktır.

    Bir sonraki ödeme döneminin başlangıcında elde ettiğiniz gelir banka hesabınıza aktarılacaktır. Transfer, bankanıza bağlı olarak 2 ila 3 iş günü sürebilir

  • Glovo Courier kullanıcıları seçme özgürlüğüne sahiptir ve kendi zamanlarını yönetebilirler. Kullanıcı olduğunuzda kendi programınızı oluşturup siparişlerinizi size uygun bir zamanda teslim edebileceksiniz. Günde bir saatinizi teslimatlara ayırmak ister misiniz? Çalışmalarınızı birleştirerek siparişleri yalnızca hafta sonları teslim etmek mi istiyorsunuz? Yoksa haftanın 6 günü tam zamanlı çalışmakla mı ilgileniyorsunuz? Yalnızca siz karar verirsiniz.